Instrukcja dla klienta – Leasing samochodowy

Realizacja procedury leasingowej z net4car.pl została opracowana tak aby przebiegała sprawnie i szybko. W większości możemy ja zrealizować on line z klientem, korzystając z dostępnych na naszej stronie www narzędzi: kalkulator leasingowy, wniosek, zapytanie ofertowe. Nasz sposób działania jest nowatorski. Zdajemy sobie sprawę, że cały proces u nas jest tak prosty, że może wzbudzać wątpliwości czy jest realizowany rzetelnie i zgodnie z procedurami firm leasingowych, które reprezentujemy. Dlatego też powstała niniejsza instrukcja. Chcemy w pełny i przejrzysty sposób pokazać jak będzie wygadał cały proces leasingowy, który doprowadzić ma do odbioru przez Państwa samochodu.

Zanim zaczniemy, krótko dlaczego warto:

  • Współpracując z największymi firmami leasingowymi w Polsce dobieramy finansowanie najtańsze i najbardziej dopasowane do potrzeb klienta, a przede wszystkim w procedurach uproszczonych
  • Oferujemy leasing na wszelkie pojazdy na najdłuższe okresy (do 84 m-cy)
  • Nasza oferta dostępna jest dla Państwa 24h/dobę (serwis www), a doradcy od 9-21.
  • Najszybciej przekażemy Państwu  decyzję leasingową, czasami trwa to tylko 1 godzinę.
  • Działamy w internecie, więc i cena oferty jest też „internetowa”
  • Umowy podpisujemy w całym kraju poprzez zewnętrzną sieć Agentów.

Krok 1 – Wniosek leasingowy.

Już nasz kalkulator leasingowy  przedstawiony na stronie www da Państwu obraz jak tania i interesująca jest nasza oferta. Ponieważ leasing ma wiele opcji (wpłata od 1 %, do 84 m-cy itp.) zanim złożą Państwo zapytanie proponujemy kontakt celem przedstawienia oferty dopasowanej do potrzeb Państwa firmy. Kontakt z nami mogą rozpocząć Państwo poprzez:

  • infolinię 801 011 620
  • formularz kontaktowy na naszej stronie
  • mail: biuro@net4car.pl
  • zapytanie o ofertę poprzez formularz: zapytanie leasingowe

Jako jedni z niewielu umożliwiamy Państwu złożenie on line pełnego wniosku leasingowego. Link jak wcześniej http://www.net4car.pl/leasing-samochodowy.html ,ale odznaczamy opcję „pełnego wniosku leasingowego”. Proponujemy go firmom zdecydowanym na leasing i oczekującym szybkiej odpowiedzi. Zapytanie oczywiście jest bezpłatne i już po decyzji leasingowej może za Państwa życzeniem podlegać modyfikacji.

Jak już zdecydowaliście się Państwo na leasing chcąc sprawnie i szybko złożyć wniosek leasingowy warto przygotować potrzebne dane. Pełny ich spis jest w załączniku nr 1 niniejszej instrukcji. Korzystając z niego prosimy szczególną uwagę zwrócić co do danych samochodu i dostawcy. Szczególnie w przypadku samochodów używanych (leasingujemy nawet 8 letnie samochody) ważne jest aby podać te dane jak najbardziej szczegółowo. Czasami pomocny może być link do ogłoszenia sprzedaży samochodu który nas interesuje. My zbierzemy resztę danych.

Mając przygotowane powyższe dane mogą je Państwo przekazać w sposób uzgodniony z Doradcą net4car, ale też samodzielnie wypełniając wniosek kredytowy on line – link podany wyżej.

Zgodnie z tym co napisaliśmy wcześniej już nawet po godzinie możemy mieć dla Państwa promesę leasingową. Ze względu na szybkość przekazujemy ją zazwyczaj telefonicznie. Tu także zaczyna się kolejny etap realizacji leasingu.

Krok 2 – Podpisanie umowy leasingowej.

Mając już zaakceptowany wniosek leasingowy możemy podpisać z Państwem umowę leasingową. Zazwyczaj potrzebny jest nam jeszcze tylko nr konta Leasingobiorcy, jeśli nie został podany na etapie wniosku. Także tu musi być podjęta ostateczna decyzja o wyborze ubezpieczyciela i sposobu opłacenia składki. Mając te dane w kilkanaście minut przygotowujemy dla Państwa umowę. Możemy ją Państwu do wglądu przesłać mailem.

Samo podpisanie umowy leasingowej następuje w miejscu i czasie uzgodnionym przez Państwa z Doradcą net4car. Dysponujemy rozbudowaną siecią autoryzowanych Przedstawicieli, którzy w naszym imieniu te umowy podpisują. Dla Państwa komfortu umowy są zazwyczaj podpisywane w biurach Przedstawicieli – istnieje wówczas możliwość skserowania dokumentów. W szczególnych przypadkach umowy po wcześniejszym uzgodnieniu podpisujemy w siedzibie Państwa firmy. Przy podpisaniu wymagamy przedstawienia oryginałów dokumentów, które były potrzebne do złożenia wniosku. Oczywiste jest osobiste podpisanie umowy przez reprezentanta firmy. W przypadku gdy wymagana jest zgoda współmałżonka również jego obecność jest niezbędna.

Po podpisaniu umowy, aby dopełnić procedurę wymagane jest wniesienie opłaty wstępnej zgodnie z przekazaną Państwu instrukcją. Po zaksięgowaniu wpłaty i odbiorze dokumentów do rejestracji możemy samochód dla Państwa zarejestrować czyli przechodzimy do uruchomienia leasingu.

Krok 3 – Uruchomienie leasingu – odbiór samochodu. 

Przy wpłaceniu opłat wstępnych rejestrujemy i ubezpieczamy samochód. W dniu rejestracji dokumenty samochodu są wysyłane do dostawcy lub naszego Przedstawiciela. Następnego dnia, najpóźniej po zaksięgowaniu przelewu za samochód na koncie dostawcy można odebrać samochód. W momencie odbioru podpisują Państwo z dostawcą jedynie protokół przekazania i samochód jest już do Państwa dyspozycji. Po odbiorze protokół należy odesłać na adres net4car.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Zespół net4car.