Leasing 100 % (101, 102, 103, 104). Czy to możliwe?

Już od dawna w TV czy w gazetach i radiu możemy zobaczyć, usłyszeć reklamę. Leasing 100 %, lub 0% Jak kto woli. Czasami jest to troszeczkę więcej czyli leasing 103 lub 105 %. Czy takie oferty warte są zainteresowania? Czy taki leasing to faktycznie 100%.

Okazuje się, że dzięki spadkowi stawki WIBOR wg której kształtowane są oferty leasingowe coraz częściej jest to nie tylko slogan reklamowy, ale i prawdziwa oferta. Ciągle jednak, ze względu przecież na jednak nie zerowy koszt pieniądza oraz koszty firmy leasingowej (obsługa transakcji) taką ofertę możemy otrzymać tylko na bardzo krótki okres i przy bardzo wysokiej wpłacie. Nie wierzmy w leasing 100 % na 3 czy 5 lat. Tam na pewno jeśli zrezygnujemy z tej „promocji” okaże się, że samochód którym jesteśmy zainteresowani możemy kupić taniej. Oczywiście nie tylko za gotówkę, ale i w leasingu „nie promocyjnym”. Po prostu jak mamy wątpliwości sprawdźmy. Min. doradcy net4car pomogą Państwu ocenić czy cena samochodu jest naprawdę atrakcyjna, czy jednak nie podniesiona na tyle by ukryć koszt leasingu.

Jeśli jednak mamy te 40-45 % na wpłatę i chcemy leasing tylko na 2, czasami 3 lata mamy szansę na prawdziwą ofertę zbliżoną do 100 % np 105%.

—————————————————————————————————————————————————-

Uwaga. Zgodnie z obowiązującymi przepisami aby oferta finansowania była leasingiem operacyjnym suma opłat musi być min 100%.

——————————————————————————————————————————————————-
Takie promocyjne oferty są również dostępne w net4car. Czyli faktycznie po co wydawać od razu od razu 100% na samochód? W najgorszym wypadku wrzucamy kasę na lokatę i już jesteśmy do przodu. Dodatkowo „amortyzujemy” samochód w 2 lata i mamy 45 % kosztów od razu. Nie mówiąc o zaletach leasingu dla drogich aut osobowych (więcej TUTAJ- Leasing samochodów osobowych).

Taką ofertę – leasingu samochodowego czy 105 %.możemy Państwu zaproponować. W szczególności oferta ta dostępna jest na część samochodów z oferty naszego partnera oferującego samochody dostawcze – edostawcze.pl.

Jeszcze jedna ważna sprawa. Leasing może być tańszy niż 100%. Kiedy? Jeśli jest to forma wynajmu dlugoterminowego gdzie tak naprawdę spłacamy tylko koszt utraty wartości przez samochód z minimalnym udziałem kosztów finansowych. I taką oferta dysponujemy, a rata nawet na drogi samochó potrafi być zaskakuąco niska.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami finansowania.

Zespół net4car