O net4car

Firma net4car powstała z myślą o szybko rosnącym rynku sprzedaży usług przez Internet. Tworzący ją zespół ma duże doświadczenie w zakresie finansowania zakupu samochodów i maszyn zarówno w kredycie jak i leasingu. Projektem zarządza Marcin Szymański – Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej o specjalizacji Pojazdy Lądowe. Po rocznej przygodzie związanej z pracą przy produkcji ciężarówek Volvo połączył w swojej zawodowej drodze zamiłowanie do samochodów i motocykli z ich finansowaniem. Początkowo pracował w Towarzystwie Finansowo Leasingowym S.A. jako specjalista ds. projektów motoryzacyjnych wprowadzając min. na rynek leasing 0%. Następnie był dyrektorem Wrocławskiego biura TFL Service sp. z o.o. Od 2002 związany jest z niezależnym, ogólnopolskim pośrednikiem na rynku kredytów samochodowych – CLS Sp. z o.o. Ostatnio odpowiedzialny w tej spółce za cała południowa Polskę. Od 2010 roku prowadzi net4car Sp.K.

Doradcy kredytowi to młody, ale już doświadczony zespół: Marta Radziewicz (wcześniej EFL S.A.), Agnieszka Izbicka (wcześniej CLS sp. z o.o.) Mateusz Zacharczuk (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu), Michał Miszczyk (CLS Sp. z.o.o.), Michał Szydło (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) oraz nasi regionalni przedstawiciele w całym kraju.

Jako autoryzowany przedstawiciel największych banków samochodowych oraz firm leasingowych zapewniamy szybką i fachową obsługę w zakresie doboru najlepszego finansowania dla Klienta . Na podstawie posiadanych pełnomocnictw realizujemy samodzielnie całą procedurę – od wniosku po wydanie samochodu czy maszyny.

Dzięki temu, że jedynym kanałem dystrybucji naszych usług jest Internet i powiązane z nim narzędzia możemy zaproponować tanią ofertę. Całodobowy dostęp do strony i formularzy kontaktowych oraz praca naszych Doradców od rana do późnego wieczora umożliwia najszybsze na rynku zrealizowanie całej procedury finansowania.

Specjalizujemy się w finansowaniu samochodów w kredycie samochodowym i leasingu samochodowym (w tym leasing konsumencki). Dzięki posiadanemu doświadczeniu i bardzo dobrej współpracy z firmami leasingowymi jesteśmy również w stanie zaproponować bardzo atrakcyjną cenowo i proceduralnie ofertę leasingu operacyjnego i finansowego na maszyny i urządzenia. Ponieważ kupujemy wraz z naszymi klientami setki nowych samochodów możemy naszą ofertę oprzeć o atrakcyjne rabaty.

Współpracując z zewnętrzną siecią doradców jesteśmy w stanie podpisać umowę w odpowiednim dla Klienta terminie i we wskazanym miejscu.

Codziennie dokładamy starań, aby nasza oferta była bardzo atrakcyjna, a obsługa coraz szybsza i sprawniejsza. Skorzystanie z naszych usług umożliwi naszym Klientom zaoszczędzenie, przy finansowaniu zakupu samochodu czy maszyny, zarówno pieniędzy jak i czasu.

Twój Doradca net4car