730 296 663

pon.-pt. 8:00-16:00

facebook
Lawety

Laweta na samochodzie dostawczym to pozornie prosta zabudowa. W rzeczywistości wymagania techniczne stawiane takiej konstrukcji są wyjątkowo trudne.

Laweta musi łączyć lekką i prostą konstrukcję z wysoką wytrzymałością. Żeby utrzymać się w DMC 3,5 T w Edostawcze.pl oferujemy zabudowy oparte praktycznie w 100% na aluminium.

U nas nie musisz dopasować swoich oczekiwań do konkretnej wersji. To my wybieramy rozwiązanie najlepsze do potrzeb Twojej działalności. Zarówno długość zabudowy, rodzaj najazdów czy wyciągarka to elementy, które dobierzemy razem z Tobą. Posiadamy w ofercie zabudowy zarówno na Fiata Ducato (Boxera i Jumpera)  jak i na Renault Master. Oczywiście jeśli wymagać będziesz większej ładowności pomyślimy o Iveco Daily czy Mercedesie.  Do każdej zabudowy jesteśmy w stanie skompletować elementy takie jak koguty czy inne składowe oznakowania pomocy drogowej.

Jeśli zastanawiasz się np jaki silnik wybrać do swojej lawety przeczytaj np to „Jaki silnik do Ducato”. a także inne nasze artykuły i poradniki zw. z samochodami dostawczymi.

Sprawdż aktualną ofertę na samochody.

 

Bezpośredni kontakt z naszymi specjalistami : 

Telefon: 881 414 118
Mail: biuro@edostawcze.pl