730 296 663

pon.-pt. 8:00-16:00

facebook
O nas
  • największe banki smaochodowe i firmy leasingowe w jednym
  • 12 przedstawicieli we wszystkich województwach
  • pracujemy w dni robocze od 9:00 do 21:00
  • osobisty doradca do Twojej dyspozycji
  • porównamy oferty za Ciebie, jedyne co zrobisz to złożysz tylko podpis pod gotową umową

 

Net4car to pierwszy taki broker leasingowo-kredytowy w sieci. Specjalizujemy się w finansowaniu środków transportu i maszyn.

U nas praktycznie całą procedurę zrealizujesz przez internet.  Dzięki temu, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem najważniejszych firm leasingowych oraz banków możemy zaoferować naszym klientom pełną i rzetelną obsługę. Od dopasowania oferty finansowania do jego oczekiwań, aż po podpisanie umowy w dogodnym dla klienta miejscu.

Gwarancją profesjonalnej obsługi jest wieloletnie doświadczanie naszego zespołu  w zakresie finansowania zakupu samochodów jaki i maszyn. Dotyczy to zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Zespół doradców w centrali firmy zlokalizowanej we Wrocławiu  tworzą doświadczeni specjaliści. O nich więcej na końcu notki.  Zespół do Państwa dyspozycji tworzą też nasi regionalni przedstawiciele odpowiedzialnych za sfinalizowanie transakcji – czyli jej podpisanie.  Jest to 12 regionów od Szczecina po Krosno i od Wałbrzycha po Białystok. Czyli jesteśmy w całej Polsce.

Dzięki temu, że jedynym kanałem dystrybucji naszych usług jest Internet i powiązane z nim narzędzia możemy zaproponować tanią ofertę. Całodobowy dostęp do strony i formularzy kontaktowych oraz praca naszych Doradców od rana do późnego wieczora umożliwia najszybsze na rynku zrealizowanie całej procedury finansowania. W przeciwieństwie do „podobnych” portali w internecie nie zostawiamy klienta z często mylnymi tabelkami czy „wirtualnymi” kalkulatorami wszystkie prezentowane przez nas na stronie oferty znajdują swoje odzwierciedlenie w produktach, które sprzedajemy. Od pierwszego kontaktu np. przez formularzy zgłoszeniowy z każdym klientem pracuje dedykowany doradca – specjalista od produktu, którym klient jest zainteresowany. Nasz specjalista rozpoznaje indywidualne oczekiwania co do finansowania, dopasowuje ofertę, wspólnie z klientem ją wybiera, przygotowuje i składa wniosek. Po uzyskanej zgodzie ustala czas i miejsce podpisania umowy. Rejestracja i wydanie samochodu to coś co prowadzimy równie sprawnie i szybko.  A szybki rozwój firmy i sprawny system CRM gwarantuje rónież fachową obsługę posprzedażną.

Choć nie pomijamy, żadnego szczegółu w naszej pracy, staramy się by cała procedura przebiegła jak najsprawniej i najszybciej. Dlatego ponad 90 %  transakcji realizujemy w procedurach uproszczonych, a przy samochodzie dostępnym od ręki (np. z naszej oferty) całość załatwiamy w 3-4 dni. Bez znaczenia, z którego regionu naszego kraju jest klient.

Codziennie dokładamy starań, aby nasza oferta była bardzo atrakcyjna, a obsługa coraz szybsza i sprawniejsza. Jesteśmy pweni, ze  skorzystanie z naszych usług umożliwi naszym Klientom zaoszczędzenie, przy finansowaniu zakupu samochodu czy maszyny, zarówno pieniędzy jak i czasu.

Pozostając do dyspozycji